Home Edukacja

Katalog


Edukacja
Z myślą o studiach stomatologicznych PDF Print Email
21 AUGUST 2012

Decyzją prezydenta Rafała Bruskiego jutro, tj. 21 sierpnia, miasto wpłaci zaliczkę na poczet rokowań z PKP SA w sprawie zakupu nieruchomości przy ul. Dworcowej (tzw. budynek dawnej dyrekcji kolei). Nieruchomość miałaby być przeznaczona dla Collegium Medicum pod potrzeby utworzenia kierunku stomatologicznego.

Read more....
 
Rozmawiamy o dzieciach – Instytut Babyradio.pl PDF Print Email
Wpisany przez Instytut Babyradio   
04 APRIL 2012

Żywienie noworodków i niemowlaków będzie tematem pierwszego spotkania online zorganizowanego przez Instytut Babyradio.pl. 11 kwietnia od godziny 12:00 do 13:30 przy swoich komputerach w domu i w pracy będą mogli usiąść rodzice i zadać pytania ekspertom, którzy na bieżąco będą na nie odpowiadali.

Read more....
 
Warsztaty wiedzy o zdrowiu PDF Print Email
Wpisany przez Beata Krzemińska   
15 MARCH 2012

Wojewódzki etap II Regionalnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu już 23 i 29 marca. Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie w dwóch pierwszych etapach zmagań w piątek i sobotę (16-17 marca) wezmą udział w warsztatach edukacyjnych w Collegium Medicum oraz Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Read more....
 
Rodzic na zastępstwo. Miłość na zawsze PDF Print Email

Rusza kampania promująca rodzicielstwo zastępcze w województwie kujawsko-pomorskim realizowana przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu pod hasłem "Rodzic na zastępstwo. Miłość na zawsze". Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął marszałek Piotr Całbecki.

Read more....
 
 


Reklama
Reklama
 

Reklama

Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości