Home Konkursy

Katalog


Konkurs
Nasza walka z chorobą - wyjątkowy konkurs PDF Print Email
Wpisany przez Urszula Szustak-Jakóbowska   
06 AUGUST 2012

Podziel się swoją historią przezwyciężenia poważnych problemów zdrowotnych, zdobądź uznanie aktorki Ewy Gorzelak i wygraj nagrodę pieniężną!

Read more....
 
Konkurs fotograficzny „Domownicy” trwa do końca czerwca PDF Print Email

Pokaż wsparcie, które dają Ci bliscy i dom w zmaganiach z chorobą nowotworową. Konkurs fotograficzny „Domownicy” trwa do końca czerwca – czekamy na Twoje prace.


Jeszcze do końca czerwca br. można wziąć udział w konkursie fotograficznym „Domownicy”, którego celem jest pokazanie roli domu i wsparcia bliskich w życiu osoby zmagającej się z nowotworem. Konkurs organizowany jest w ramach akcji edukacyjnej „Domownicy - mój dom, moja siła” przez Polskie Towarzystwo Stomijne „ POL-ILKO”.

Read more....
 
Rusza konkurs „Znajdź Haka na Raka”! PDF Print Email
Wpisany przez Biuro Organizacyjne „Mam Haka na Raka”   
03 APRIL 2012

2 kwietnia ponad 500 uczniów z całej Polski wzięło udział w wirtualnym Warsztacie Kreatywnym, podczas którego ogłoszono konkurs „Znajdź Haka na Raka”. Młodzież zgromadzona przed ekranami komputerów dowiedziała się, jak mówić językiem reklamy, by stworzyć skuteczną kampanię społeczną dotyczącą profilaktyki raka jelita grubego. Warsztat odbył się w ramach V edycji Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam Haka na Raka”.

Read more....
 
Wystartował konkurs fotograficzny „Domownicy – mój dom, moja siła” PDF Email
Wpisany przez Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO   
20 MARCH 2012

Rodzina, bliskość, bezpieczeństwo – to tylko niektóre skojarzenia, które dla większości z nas przywołuje na myśl dom. Miejsce to nabiera szczególnego znaczenia w życiu osób chorych na nowotwory. Dlatego Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Domownicy – mój dom, moja siła”, którego celem jest zwrócenie uwagi na jakość życia i konieczność zapewnienia odpowiedniego wsparcia osobom chorym na nowotwór jelita grubego.

Read more....
 
Mleka Bebiko 2 PDF Print Email
28 FEBRUARY 2012

BebikoZamów dzienną porcję mleka Bebiko 2. Pamiętaj, że dzienną porcję mleka Bebiko możesz otrzymać tylko raz. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu miesiąca.

 

Read more....
 
Always PDF Print Email
28 FEBRUARY 2012

Always logoNapisz interesujący artykuł i wygraj super zestawy produktów Always oraz podwójny bilet do kina.

 

 

Read more....
 
More Articles...


Reklama
Reklama
 

Reklama

Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości